Piccolo Bytové štúdio Košice

01-uvodna-strana

Ponúkané služby

Kompletné služby

Našim cieľom je zbaviť Vás starostí a ušetriť Vám čas pri skrášľovaní Vášho domova, hotela, penziónu alebo reštaurácie preto ponúkame kompletné služby od zamerania, poradenstva pri výbere vhodných materiálov a farebných kombinácií, návrhu až po samotnú odbornú montáž. Radi Vám taktiež poradíme ako sa vhodne starať o vami vybrané materiály. V závislosti od vybraných materiálov a náročnosti projektu môže vyhotovenie trvať od jedného dňa po niekoľko týždňov. Sme v neustálom kontakte s klientmi, aby sme zaručili ich úplnú spokojnosť a informovali ich o prípadných zmenách. 

Individuálny prístup

Uvedomujeme si, že každý zákazník je jedinečný. Preto je našim cieľom sprevádzať Vás pri výbere toho najvhodnejšieho materiálu a farebnej kombinácie, ktorá bude odrážať Váš osobný štýl a dodá Vašj izbe nádych luxusu, pohodlia a účelnosti.   

Flexibilná pracovná doba

Naše otváracie a konzultačné hodiny sú od pondelka do piatka medzi 8:00 a 18:00. Sme si vedomí, že niekedy máte cez týždeň príliž veľa iných povinností a preto Vás v prípade väčších objednávok radi navštívime aj cez víkend.  

Šitie záclon a závesov pre atypické okná

V dnešnej dobe sú čoraz viac moderné atypické okná, ktoré dotvárajú atmosféru domu, bytu, hotela či reštaurácie. Pri ich montáži však mnohí zabúdajú na obtiažnejšie umiestnenie okenných dekorácií. Naše štúdio má dlhoročnú skúsenosť s šítim záclon a závesov pre neštandardné tvary okien (trojuholníkové, oválne, lichobeznikove, polkruhové a podobne).

Novinky a akcie

kvetinove tapety

vysivanie kosielky

Kontakt

Piccolo - Bytové štúdio
Milosrdenstva 21
04001 Košice

0915 922 910
0905 511 388
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

mapa