Piccolo Bytové štúdio Košice

Blog - Inšpirácie

19. 08 5 tipov ako kombinovať oranžovú farbu

5 tipov ako kombinovať oranžovú farbu
Pin It

V našej prvej e-knihe "Ako kombinovať farby" sme pre vás pripravili vzorkovník 5x5 pre oranžovú farbu, kde prinášame 5 tipov ako ju kombinovať. Ak ste sa rozhodli, že vašou základnou farbou pri zariaďovaní alebo maľovaní izby bude práve oranžová, nasledujúce inšpirácie farebných kombinácií vám určite prídu vhod. 

10. 08 10 inšpirácií pre úložný priestor pre topánky

10 inšpirácií pre úložný priestor pre topánky
Pin It

Ako každá žena, aj vy asi máte viacero párov topánok - iné na každú príležitosť, deň v týždni či ročné obdobie, ktoré si nie vždy nájdu to správne miesto pre uskladnenie. Pod schodami, na rebríku, špeciálne namontovanej lište alebo v krabici od vína - milovníci topánok určite ocenia nasledujúce nápady uskladnenia drahocenných lodičiek, sandálov, žabiek alebo čižiem.

Takéto inšpirácie prídu vhod aj pre hotely, ktoré chcú vo svojich priestoroch hosťom ponúknuť jedinečný pocit domova.

07. 08 Ako si vyrobiť vlastný vešiak na topánky

Ako si vyrobiť vlastný vešiak na topánky
Pin It

Počas hľadania nápadov pre tento blog som narazila na zaujímavú inšpiráciu, s ktorou by som sa s vami rada podelila. Ak máte doma zopár starých vešiakov, môžete ich jednoduchým spôsobom počas nedeľného poobedia premeniť na vešiak na topánky s nádychom vlastného štýlu, ktorý sa bude hodiť špeciálne do vášho šatníka. Celkom zaujímavé, čo poviete?

30. 07 Mini pracovňa v pohodlí domova

Mini pracovňa v pohodlí domova
Pin It

Niekedy vo svojom dome alebo byte nájdete nevyužitý priestor, ktorý sa so štipkou kreativity môže premeniť aj na účelnú mini pracovňu. Inokedy možno aj dostatočný priestor máte, no chýbajú vám nápady. Pozrite si nasledujúce obrázky a možno v nich nájdete inšpiráciu aj vy. 

29. 07 7 tipov ako kreatívne využiť gombíky

7 tipov ako kreatívne využitie gombíkov
Pin It

Kedysi sa pravidelne chodilo do galantérie na gombíky, stužky, nitky, zipsy a podobné doplnky, pretože sa v domácnosti viac šilo, plietlo, háčkovalo a vyšívalo. Dnes tomu už bohužiaľ tak nie je, pretože je jednoduchšie a rýchlejšie namiesto deravej ponožky radšej novú ponožku kúpiť. Ak Vám však ostali doma nejaké gombičky, nevyhadzujte ich. Využiť ich môžete rôznym kreatívnym spôsobom.

28. 07 Čelo postele zvýrazní vašu spálňu

Čelo postele zvýrazní vašu spálňu
Pin It

Máte dosť dizajnu vašej spálne no neviete kde s prerábaním začať? Niekedy stačí vymeniť jedinú vec a atmosféra v izbe sa ihneď zmení. Čo tak začať s čelom vašej postele? Tejto časti nábytku sa veľakrát nevenuje až taká pozornosť ako by si zaslúžila. Nemá vaša posteľ čelo? To neznamená, že si ho nemôžete sami vyrobiť alebo upraviť. Fantázií sa medze nekladú! 

Kontakt

Piccolo - Bytové štúdio
Milosrdenstva 21
04001 Košice

0915 922 910
0905 511 388
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

mapa